Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

Mans veselīgā uztura šķīvis

Lai veicinātu veselīga uztura paradumu ieviešanu ikdienā un aktualizētu veselīga uztura šķīvja principa nozīmību veselības saglabāšanā un uzlabošanā, Slimību profilakses un kontroles centrs aicināja 1.–4. klašu skolēnus 21.novembra līdz 5.decembrim piedalīties konkursā “Mans veselīgā uztura šķīvis”. 

Lasīt tālāk ...

Lekcija “Traumatisma profilakse”.

Lai nostiprinātu zināšanas par to, kā izvairīties no dažādu traumu iegūšanas, 30.septembrī skolā viesojās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāve, kas 4.-5. klašu skolēniem lasīja lekciju par traumatisma profilaksi.

Lasīt tālāk ...

Par tīrām rokām

Lai palīdzētu attīstīt izpratni un iemaņas par pareizu roku mazgāšanu 2.oktobrī pie 1.klasēm ciemojās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvji.

Lasīt tālāk ...

Vecākiem par atkarībām

19.septembrī plkst. 18.00 Inčukalna pamatskolā seminārs „Par bērnu un pusaudžu atkarību izraisošu vielu lietošanas un procesu atkarības pazīmju agrīnu atpazīšanu, profilaksi un palīdzības iespējām”.

Lasīt tālāk ...

Par veselīgu dzīvesveidu

 

Piektdien 19.maijā pie 2.a un 2.b klases viesojās grupas " GAIN FAST" solists, viens no ielu vingrotāju aizsācējiem Latvijā un visādi citādi aktīvs cilvēks Kaspars Zlidnis.

Lasīt tālāk ...

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...