INČUKALNA PAMATSKOLA

„Sporto visa klase” uz florbolu

Skaistā, ziemīgā sestdienas vakarā, projektā „Sporto visa klase” iesaistītā 4.a klase kopā ar audzinātāju Agnesi Kalniņu un dažiem klases bērnu vecākiem devās uz Arēnu Rīga, lai noskatītos Pasaules čempionāta atklāšanas spēli florbolā Latvija : Zviedrija.


Lai gan Latvijas pretinieki bija atoņkārtējie pasaules čempioni – zviedri, un spēles rezultāts bija nojaušams, mūsu skolas 4.klase kopā ar 8000 skatītājiem cītīgi atbalstīja mūsu valsts izlasi florbolā skaļi saucot „LATVIJA!”, „SARAUJ!”, sitot bungas, pūšot taures, rībinot kājas kā jau cienīgiem sporta faniem pienākas.
Vairums skolēnu pirmo reizi vēroja tik elitāras sacensības. Ieskatījās īstā florbola spēlē, īstā cīņā uz laukuma. Tas bija arī mirklis klasei būt kopā brīvdienā, neformālākā gaisotnē, ārpus skolas, kopā ar audzinātāju un klases vecākiem.
Klasei šo lielisko iespēju, apmeklēt florbola spēli, dāvāja Latvijas florbola savienība. Mēs par šo dāvanu sakām lielu PALDIES Latvijas florbola savienībai un Inčukalna novada domei par autobusa nodrošināšanu!

Agnese Kalniņa

 

MISIJA
  Veidot pozitīvu, labvēlīgu un drošu izglītības vidi, pedagogu savstarpējā sadarbībā organizēt un īstenot mūsdienīgu uz izglītojamo centrētu izglītības procesu

 VĪZIJA
  Skolēns - zinātkārs, atbildīgs, inteliģents un ieinteresēts savas personības izaugsmē

 MOTO
  Skola, kurā ciena, sadarbojas un izprot!

  

pasakumu kalendars

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,
Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141
e-pasts:
incukalna.pamatskola@sigulda.lv
Direktore:  Agnese Kalniņa
mob. tālrunis: 29491243
e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv
Direktora vietniece:
māc. jaut. Irēna Ņikitina
mob. tālrunis: 29145337
e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

uzraksts kaatrast

pieejamiba 2


Mājas lapas iepriekšējā versija

Ieraudzīji kļūdu, neklusē!
Esi aktīvs!
Raksti uzincukalna.pamatskola@sigulda.lv


 

ministrija balta