INČUKALNA PAMATSKOLA

"Sporto visa klase" piektā sezona

Šī gada 31.oktobrī Inčukalna pamatskolas 6.a klase ar audzinātāju Agnesi Kalniņu un klases audzēknes mammu Maritu Rušiņu devās uz “Arēnu Rīga”, kur pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” dalībnieku, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu projekta 5.sezonai.

 

Mūsu klasei tas ir 4., noslēdzošais gads šajā sportiskajā projektā. Projekts klasei nodrošina 5 sporta nodarbības nedēļā, kā arī mudina uzlabot sekmes mācību priekšmetos.
Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.
Pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, kā arī bungu performances solo izpildīja bundzinieks Andžejs Grauds kopā ar „Bungu skolas” audzēkņiem. Noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.

Rakstu sagatavoja Agnese Kalniņa

 

MISIJA
  Veidot pozitīvu, labvēlīgu un drošu izglītības vidi, pedagogu savstarpējā sadarbībā organizēt un īstenot mūsdienīgu uz izglītojamo centrētu izglītības procesu

 VĪZIJA
  Skolēns - zinātkārs, atbildīgs, inteliģents un ieinteresēts savas personības izaugsmē

 MOTO
  Skola, kurā ciena, sadarbojas un izprot!

  

pasakumu kalendars

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,
Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141
e-pasts:
incukalna.pamatskola@sigulda.lv
Direktore:  Agnese Kalniņa
mob. tālrunis: 29491243
e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv
Direktora vietniece:
māc. jaut. Irēna Ņikitina
mob. tālrunis: 29145337
e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

uzraksts kaatrast

pieejamiba 2


Mājas lapas iepriekšējā versija

Ieraudzīji kļūdu, neklusē!
Esi aktīvs!
Raksti uzincukalna.pamatskola@sigulda.lv


 

ministrija balta