Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Pie mums ciemos absolventi

INČUKALNA PAMATSKOLA

Pie mums ciemos absolventi

Patīkami satikt mūsu skolas absolventus, kuri labprāt pastāsta par savām gaitām jaunajās skolās. Tā 6.klasi apciemoja Viktorija un Vladimirs, bet 9.klasi Maruta.

 

2019. gada 12. aprīlī pie Inčukalna pamatskolas 6. a klases viesojās mūsu skolas divi absolventi - Viktorija un Vladimirs Jeršovi. Brālis ar māsu pēc pamatskolas absolvēšanas mācības turpina Rīgas Valsts tehnikumā.

Absolventi pastāstīja, kādas ir mācības tehnikumā, kā skolēni tiek motivēti mācīties un kādas ir stipendijas. Cik svarīgi ir apgūt pamatskolas priekšmetus, lai turpinātu sekmīgi mācīties tālāk jebkurā izglītības iestādē pēc pamatskolas. Absolventi uzsvēra, cik jauks laiks ir pavadīts Inčukalna pamatskolā, ka skolas sniegtās zināšanas ir devušas viņiem labus pamatus apgūt sevi interesējošas jomas biznesa vadībā un informāciju tehnoloģijās. Stāstīja, cik liela nozīme ir cieņai vienam pret otru, jo saliedētāka klase, jo vieglāk ir sasniedzami mērķi visiem kopā.

Pirms Lieldienu nedēļā 9.klase tikās ar Inčukalna pamatskolas absolventi Marutu Greidiņu, kura pastāstīja par mācībām Rīgas Teikas vidusskolā.

Kopā ar klases biedru Mārci, Maruta devītajiem vairāk pastāstīja par Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programmu sabiedriskajās attiecībās, kur apgūst vispārizglītojošos mācību priekšmetus un priekšmetus ar profesionālu ievirzi: sabiedriskās attiecības, mārketingu, ievadu likumdošanā, sociālās prezentācijas mākslu, lietišķo etiķeti, menedžmentu, komercdarbību, ekonomiku, filozofiju.

Lielu interesi izraisīja SMU – skolēnu mācību uzņēmums, kur skolēni iegūst pirmās  zināšanas uzņēmējdarbībā un dažādās prasmēs - pārdošanas, prezentēšanas, savu finanšu plānošanā, iegūt savu peļņu, darboties komandā, nozīmīgos biznesa kontaktos/piedāvājumos, starptautiskā pieredzē.

Rakstu sagatavoja Agnese Kalniņa un Rita Bikše

DARBS VASARĀ:


Direktora pienākumus ar pieņemšanas laikiem

pirmdienās 10.00-13.00,

trešdienās 10.00-13.00 izpilda: 

08.06.2020.-14.06.2020.

Irēna Ņikitina, t.29145337,

15.06.2020.–12.07.2020.

Armands Pētersons, t.27339967,

13.07.2020.-18.08.2020.

Anete Andersone, t.20384881,

saskarsme elektroniski: incukaln@latnet.lv

 

SKOLAS ADRESE:
Zvaigžņu 2, Inčukalns,

LV-2141

Direktors: Kaspars Kiris 

mob. tālrunis: 28451134
e-pasts: kaspars.kiris@incukalns.lv

fakss: 67977275,

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...