Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

Ziemassvētku sajūtu nedēļa

Ziemassvētku nedēļa Inčukalna pamatskola šogad bija pavisam savādāka nekā citus gadus. Katru dienu pēdējā skolas nedēļā, bija kāds pasākums jeb katrai dienai sava tēma.

Pirmdien bija kino vakars jeb "Ziemassvētku filmu maratons" kuru organizēja 9.a klase, skatījāmies kopīgi ziemassvētku multfilmas. Bet otrdien 7.klase organizēja spēļu dienu, trešajā stāva un spēlējam daudz un dažādas spēles! Toties uz trešdienu, 8.klase bija sagatavojusi video, kur bija redzams mūsu skolas bērnu vaļas prieki Ziemassvētkos! Savukārt mazajām klasītēm katru dienu bija jāpārģērbjas savādāk,

Pirmdien sniegpārsliņu diena, kurā visi bija atraduši sev kaut ko baltu un uzvilkuši, tiešām bija sajūta kad esam kāda valstība, kur vis sastāv no tikai baltās krāsas!

Otrdien rūķu cepures diena, katram bija savādākas cepures, ar brieža ragiem, spīdumiem uz cepures vai savādākas krāsas bet katrs atrada cepuri sev, bija ļoti interesanti paskatīties kādas cepures katram ir!

Trešdien košuma dienā kur katrs uzvilka pēc iespējas kaut ko košāku, katrs atšķiras no cita, bija prieks redzēt kad katrs no bērniem iesaistījās! Kā arī daudzi bērni taisīja interesantas bildes pie foto sienas un sagādāja katram Ziemassvētku sajūtu!

 Rakstu sagatavoja 9.klases skolniece Ksenija Daukste

ozio_gallery_nano

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...